• SCRAMBLER Z WÓZKIEM - PUZZLE 3D - DREWNIANY MODEL MECHANICZNY UGEARS + GRATIS NIESPODZIANKA

Symbol: 70137

Ugears Models - Scrambler Ugears z wózkiem + gratis niespodzianka.

169.00
szt.
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier lub Paczkomat 0
Dostępność Mało

KUPON RABATOWY DLA UGEARS: UGE324

 

Scrambler UGR-10 z Bocznym Wózkiem UGEARS + GRATIS NIESPODZIANKA

 

Czym jest?

Tak jak powietrze, którym oddychamy i woda, którą pijemy, podróżowanie stało się dla nas niezbędną aktywnością. Szukając nowych doświadczeń, chcemy zobaczyć miejsca z dala od domu. Dlatego przygotuj się na wyruszenie w drogę z nowym towarzyszem przygód – szybkim i wytrzymałym Scramblerem UGR-10 z bocznym wózkiem od UGEARSimage

Czas otworzyć garaż, aby zmontować nowy fajny motocykl i zobaczyć, dokąd zaprowadzi Cię Twoja wyobraźnia! Miłej i zabawnej podróży z Scramblerem UGR-10 z Ugears.

Jak to działa?

Motocykl jest napędzany silnikiem gumowym połączonym z kołami za pomocą sprzęgła. Klucz do nakręcania znajduje się pod maską zbiornika paliwa. Jedno nakręcenie napędzi Twój Scrambler do pokonania 3 metrów. Kieruj motocyklem tak, jak chcesz! Jedź w kierunku nowej przygody!

Jeśli planujesz wesołą przejażdżkę i masz dobrego przyjaciela, który chce się z Tobą spotkać, lub jesteś jedną z tych osób, które zawsze mają jakiś dodatkowy bagaż, to Twój Scrambler ma do zaoferowania bardzo fajną funkcję. Wygodny i przestronny wózek boczny, który ma wystarczająco dużo miejsca, aby przewieźć małych pasażerów, ładunek słodyczy, dostarczyć notatki lub inny mały ładunek, taki jak spinacze do papieru i inne materiały biurowe. Możesz w łatwy sposób przymocować lub zdjąć wózek boczny, jak tylko chcesz.

Design

Scrambler bazuje na prototypie motocykla dual-sport, pojazdu zaprojektowanego do poruszania się zarówno po śliskich asfaltowychimageautostradach, jak i po drogach o dużym natężeniu ruchu lub w trybie Dirty Tracker. Oryginalne motocykle dual-sport pochodzą z rodziny tak zwanych „scramblerów” – lekkich motocykli miejskich produkowanych przez Triumph i BSA już w latach 50. XX wieku. Dzięki inteligentnej konstrukcji zawieszenia i wysoko zamontowanym tłumikom, motocykle te były bardzo dobrze przystosowane do jazdy po nierównych drogach. Podobnie jak prawdziwy motocykl, model ten jest nie tylko szybki, ale i bardzo stabilny dzięki zastosowaniu widelca i zawieszenia wahadłowego na przednich i tylnych kołach. Realistyczny design retro uzupełniony jest sprytnym naśladownictwem w pełni działającego silnika z przeciwbieżnymi cylindrami.

 

A co gdy złamie się część?

Czasami otrzymujemy od Was wiadomość, że podczas składania złamała Wam się jakaś część. Ale, ale… nic się nie przejmujcie, to się czasami zdarza. W żadnym wypadku Wasz model nie jest do wyrzucenia. Wystarczy tylko, że napiszecie do nas informację co się konkretnie wydarzyło. Opiszcie jaki model, która część (numer) została złamana. A jeśli po złożeniu modelu mechanizm nie pracuje prawidłowo, napiszcie do nas, załączcie filmik lub zdjęcia. Postaramy się pomóc. Zespół 6set1 GOOD SHOPPING ;)

 

Instrukcja PDF Document

 

 

Model

Poziom

Części

Wymiary modelu

Opakowanie

Waga wysyłki

Czas montażu

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie